Soğuk Günlerin Sıcak Festivali ‘Whitefest 2020’ Hakkında Her Şey

Türkiye’nin en büyük festivallerinden biri olan Whitefest, 2004 yılından beri yapılmaktadır. Başladığı günden bugüne 150.000’i aşkın müzik severi ve 600’u aşkın sanatçıyı ağırlayan eğlenceli, aktivite ve müzik dolu bir festivaldir.  

2020 yılında yapılacak olan festivale Uludağ otelleri ev sahipliği yapacak ve Whitefest’e yaklaşık 12.000 gencin katılması bekleniyor. Festivalde, son dönemlerin en popüler birçok sanatçılarının yanı sıra sabahlara kadar süren partiler, aktiviteler ve etkinlikler gerçekleştirilecek. Kesintisiz 120 saat yani 5 gün sürecek olan festivalde; Edis, Berkay, Gülşen, Aleyna Tilki, Hande Yener, Teoman gibi birçok ünlü isim yer alacak.  

Whitefest 2020 Hangi Otellerde Yapılacak?

Kayak Severlerin En Çok Tercih Ettiği Kayak Merkezi -Uludağ Parti

Uludağ 1.bölge ve 2.bölgede yer alan otellerinin hemen hemen hepsi, genç müzik severlere ev sahipliği yapacak. 

Festivalin yapılacağı Uludağ Otelleri; Alkoçlar Hotel, Le Chalet Yazıcı Hotel, Uslan Hotel, Er-ta Soyak Hotel,  Ağaoğlu My Mountain, Bof Hotel, Karinna Hotel, Monte Baia Hotel, Kaya Uludağ, Büyük Hotel, Kar Hotel, Belvü Hotel, Trend Life Hotel. 

Whitefest 2020’de Kimler Sahne Alacak? 

Kış Festivalleri Uludağ'da Heyecan Yaratıyor

Festivalde son dönemlerin en popüler sanatçıları, Edis, Berkay, Merve Özbey, Teoman, Hande Yener, Gülşen, Aleyna Tilki ve Yıldız Tilbe gece yarısından saat 03.00’a kadar müzik severleri eğlendirecek.

Daha öncede bahsettiğimiz gibi eğlence sürekli devam edecek. Konserler sonrasında sabahın ilk ışıklarına kadar sürecek olan After Party’ler yapılacak. Alya, Zeynep Bastik, Aslı Köse, Baran Bayraktar, Bengü Beler, Deniz Sipahi ve Cihat Uğurel partilerde sahne alan sanatçılar arasında.

Gün içinde kayak yaptıktan sonra ne yazık ki dinlenmek yok. Pistlerin kapanış saati olan 16.00’da (hava durumuna göre değişkenlik gösterebilir) başlayacak olan After Ski Party’de ünlü DJ’ler; Kerimcan Durmaz, David Şaboy, Erdem Kınay, Burry Saprano, Doğuş Çabakçor, İlkay Şencan, Çağlar Fidan, Bayram Özcan, Aksak gibi birçok isim sahnede olacak. 

Whitefest 2020 Hangi Tarihlerde Yapılacak ve Fiyatı Ne Kadar?

Kış Festivalleri Uludağ'da Heyecan Yaratıyor

Whitefest önümüzdeki sene 2020’nin 3 Şubat tarihinde başlayıp ve 14 Şubat Sevgililer Günü’ne kadar devam edecek. 

Festival fiyatlarına gelirsek, Uludağ otelleri genellikle o tarihler arasında indirim yapmaktadır. Yer ayırtacağınız tarihe, yakalayacağınız erken rezervasyon fırsatlarına ve yatak sayısına göre kişi başı ortalama 1.000 TL ile 3.000 TL arasında oda fiyatı bulabilirsiniz.  Whitefest giriş ücreti 600 TL’dir ancak indirim halinde 300 TL’ye festivale katılabilirsiniz.

Cevap bırakın