Uludağ Yılbaşı Otelleri ve Aktiviteleri

Sadece kayak merkezleri arasında değil, tüm tatil bölgeleri düşünüldüğünde yılbaşı tatili kapsamında en çok rezervasyon alan bölge Uludağ’dır. Karlar ile kaplı zirvenin ve ormanlık alanların manzarası ile yılbaşına girmek, hiç şüphesiz ki herkes hayal ettiği bir ayrıcalık. İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlere yakın olması nedeniyle, yılbaşında Uludağ’a yüzbinlerce ziyaretçi akın etmektedir. Sadece Türk vatandaşları değil yılbaşını Uludağ’da geçirmek isteyen çok sayıda yabancı turistte, Bursa’nın yolunu tutmakta.

Türkiye’nin en önemli kayak merkezi, gece hayatının popülaritesi ile de bilinmektedir. Gün Yılbaşı olduğu zaman bu çok daha ön plana çıkmaktadır. 31 aralık gecesi, Uludağ Yılbaşı Otelleri tarafından düzenlenen eğlence programları ve konserler ile Yılbaşı etkinlikleri sabahın erken saatlerine kadar sürmektedir.

Sadece oteller değil büyük markalar da, sponsor oldukları DJ ve ünlü sanatçılar ile muhteşem performansların ortaya çıkmasını sağlamaktalar. Özellikle gençlerin yoğun bir şekilde akın yettiği yılbaşı etkinlikleri, markalar içinde iyi bir tanıtım fırsatı olmaktadır. Bu eğlencenin arasında yapılan mangalda sucuk ve barbekü partileri ile de lezzet patlamaları yaşayacaksınız.

Yılbaşı Etkinliği Yapan Uludağ Otelleri

Monte Baia Uludağ oteli-gece

Her sene olduğu gibi Uludağ Otelleri, 2019 yılına girerken de yine çok hareketli olacaklar. Aylar öncesinden başlayan hazırlıklar, sadece o özel gün için titizlikle tasarlanıyorlar. 31 Aralık akşamından, 1 Ocağın sabahına kadar eğlence hiç durmaksızın devam edecek. Dev çam ağaçları, hiç durmayan partiler ve barbeküler üzerinde tüten dumanlar. Hayatınız boyunca unutamayacağınız bir yılbaşı gecesi yaşamak istiyorsanız, ilk aklınıza gelen seçenek kesinlikle Uludağ olmalıdır.

Bu geceye özel konsepti bulunan oteller;

  • Monte Baia Hotel
  • Ulukardeşler Otel
  • Atasu Otel
  • Alkoçlar Otel
  • Grand Yazıcı Otel
  • Otel Fahri
  • Karinna Hotel
  • Beceren Otel
  • Kaya Otel
  • Ergün Otel
  • Uslan Hotel
  • Genç Yazıcı Otel
  • Ağaoğlu My Mountain
  • Trend Life Otel
 • Büyük Otel

Otellerin etkinlikleri, aylar öncesinden kendi web sitelerinden yayınlanmaktadır. Yılbaşı gecesi çok özel bir gece olduğu için konaklama fiyatları, standartların çok üstünde olacaktır. Tüm fiyatları inceleyerek kendinize en uygun konsepti tercih edebilirsiniz.

Uludağ Yılbaşı Programları ve Fiyatları

Kış Festivalleri Uludağ'da Heyecan Yaratıyor

Uludağ’da yılbaşı programlarının parolası sınırsız eğlencedir. Bu program kapsamındaki konaklamalar 1 veya 2 gece olarak konuklara sunulur. Birçok otel bu gece için sınırsız yeme içme imkanı sunmaktadır. Fiyatlar yüksek olsa da konukların mutlak bir şekilde memnun edilmesi amaçlanmaktadır.

Uludağ gecelerinin bir klasiği olan konserler, yılbaşı gecesinde çok daha popüler sanatçılar tarafından verilir. Normalde görmenin zor olduğu onlarca sanatçıyı aynı gece Uludağ’da görme ve dinleme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Konserlere ek olarak Uludağ yılbaşı programlarında caz dinletisi, dans programları, DJ performansları, yarışmalar ve turnuvalar düzenlenmektedir. Tüm bu aktiviteler esnasında konuklar yılbaşı pastası, kanepe ikramları, meyve sepetleri, içkiler ve ara sıcaklar gibi çeşitli menülerden faydalanabilirler.

Bu özel gecede konsept sunan otellerin en uygunu 250 lira civarında olurken, en pahalı oteller geceliği 1.500 liraya kadar çıkabilmektedir. Tüm gece eğlendikten sonra otelin konforlu odasında dinlenebilir veya SPA merkezinin dinlendirici olanaklarından faydalanarak rahatlayabilirsiniz.

Yılbaşında Uludağ

Kış Festivalleri Uludağ'da Heyecan Yaratıyor

Yılbaşı günü veya ertesi günü Uludağ’da kayak yapılmaz mı? diye sorduğunuzu duyar gibiyiz. Elbette o gece eğlenmek zorunda değilsiniz, pistler aktif olarak çalıştığı için kayak aktivitelerinize dolu dizgin devam edebilirsiniz.

Kayak sonrasında sizi bekliyor olacak olan After Ski partilerine katılabilir veya daha sakin bir gece geçirmek için sevdiğiniz ile beraber otelin şöminesinin başında sıcak şarap içerek yeni yılı karşılayabilirsiniz.

Cevap bırakın